English (United Kingdom)Polish (Poland)

Dotacje na innowacje

 

DOTACJE NA INNOWACJE – INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Naszedane.pl S
p. z o.o. z siedzibą w Poznaniu realizuje projekt pn. Naszedane.pl innowacyjna platforma do gromadzenia i obróbki treści elektronicznych uzyskanych przy pomocy długopisów cyfrowych’ w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.1.

Projekt ma na celu stworzenie platformy internetowej, oferującej aplikacje współpracujące z długopisami cyfrowymi. W wyniku realizacji projektu, świadczone będą dwie e-usługi: IC Pen data oraz System ankieterski. Pierwsza e-usługa będzie współpracować z każdym modelem długopisu cyfrowego w celu automatycznej digitalizacji notatek, umożliwiając następnie zarządzanie nimi i ich dalszą obróbkę. Druga e-usługa będzie umożliwiać tworzenie i wydruk dedykowanych ankiet, a po ich przeprowadzeniu z użyciem długopisu cyfrowego automatycznego sprawdzenia i opracowania wyników. Projekt zostanie zrealizowany w okresie 01.01.2012 – 31.12.2012.
Więcej informacji na temat realizowanego projektu można uzyskać od Pani Agnieszki Krzysztofik: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Więcej informacji o dotacjach unijnych można uzyskać

http://europa.eu/index_pl.htm
http://www.poig.gov.pl/
http://www.mrr.gov.pl/
http://www.mswia.gov.pl/
http://www.parp.gov.pl/index/main/

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ

Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO